Banner
HAKKIMIZDA

Hedefim İş Sağlığı ve Güvenliği Tic. Ltd. Şti gelişmiş toplumların gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği standartlarına sahip olduğu gerçeğinin bilinciyle, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını yalnızca birer yasal mecburiyet olarak değil, insan-merkezli bir çalışma kültürünün olmazsa olmaz koşulu olarak görür. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere; işin normal akışını aksatmamak şartıyla ve verimli bir çalışma ortamının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla uzman ve tecrübeli iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları ile hizmet verir.

Türkiye'deki mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerin bilinci ve bilgi birikimiyle; müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının önlenmesi, iş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir.

 
 

 

                                                                   

                                                                                    VİZYONUMUZ

 

HEDEFİM ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ hizmetini etik yaklaşımla çağın teknik sınırlarında ve en üst düzey kalitede sunarak; yolunda gidilen katılımcı, gelişmeyi destekleyen müşteri beklentilerini sürekli, tam ve zamanında karşılayan öncü kuruluş olmak vizyonumuzdur.

 

    MİSYONUMUZ

 

Hayatın sadece bir parçası olan çalışma yaşamının; çalışan, işveren ve diğer taraflar için en sağlıklı ve güvenli şekilde sürdürülmesine katkıda bulunmak, önleyici iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaygınlaşmasını sağlamak misyonumuzdur.

 

 

 
 
Pro WEB